Що таке сендвіч панелі, та їх переваги

Сендвіч панелі – монолітна тришарова конструкція, що включає теплоізоляційний матеріал, фанерований з обох боків металевим аркушем. Всі шари з'єднуються за допомогою клейової композиції. Якість комплектуючих матеріалів — визначальний чинник якості кінцевого продукту. Тому для виготовлення сендвіч-панелей ми вибираємо лише кращих європейських постачальників вихідної сировини.

Як утеплювач при виробництві сендвіч-панелей використовуються мінеральна вата, пінополістирол або пенополіуретан від кращих постачальників ізоляційних матеріалів. Поєднання найякісніших вихідних матеріалів і безперервного контролю якості виробництва панелей на сучасному високотехнологічному устаткуванні наділяє сендвіч-панелі унікальними споживчими властивостями.

 


 

1. Високі теплоізоляційні властивості

Завдяки тришаровій конструкції і використанню високоякісних теплоізоляційних матеріалів, панель МЕГА-СЕРІЯ завтовшки всього 10 см забезпечує таку ж теплоізоляцію, як цегельна кладка завтовшки 75 см або стіна з комірчастого бетону завтовшки 50 див. Вживання сендвіч-панелей МЕГА-СЕРІЯ дозволяє цілорічно підтримувати комфортний температурний режим в приміщенні.

2. Звукоізоляція

Сендвіч-панелічі МЕГА-СЕРІЯ мають також високі звукоізоляційні характеристики. Це робить їх особливо популярними в разі будівництва бистровозводімих будівель і споруд поблизу залізничних магістралей, автострад і інших джерел шуму з підтримкою комфортного акустичного режиму усередині приміщень.

3. Водостійкість

Завдяки властивостям теплоізоляційного шару, сендвіч-панелі МЕГА-СЕРІЯ не вбирають воду. Так, сердечник з мінеральної вати не має ефекту капілярного вбирання вологи, а пінополістирол і пенополіуретан - матеріали із закритою комірчастою структурою, володіють високими коефіцієнтами опору дифузії водяної пари.

4. Несприйнятність до температурних коливань

Це властивість значно розширює географію вживання на території СНГ і дозволяє використовувати їх, наприклад, в умовах Крайньої Півночі.

5. Механічна і хімічна стійкість

Унікальна конструкція дозволяє витримувати дуже великі навантаження на стискування і зрушення без втрати експлуатаційних властивостей. Властивості складових роблять сендвіч-панелі МЕГА-СЕРІЯ несприйнятливими до дії хімічних речовин, роблячи можливим їх вживання в агресивних середовищах. Окрім цього, наші сендвіч-панелі не схильні до дії грибків і цвілі, що значно збільшує термін їх служби (до 25 років).

6. Низька вага

Невелика маса сендвіч-панелей МЕГА-СЕРІЯ, в порівнянні з традиційними будівельними матеріалами, робить непотрібним детальне дослідження грунту і полегшує процес їх монтажу.

7. Вогнестійкість і пожаробезопасность

Утеплювачі, використовувані для виробництва сендвіч-панелей МЕГА-СЕРІЯ мають міри вогнестійкості і пожаробезопасності, підтверджені сертифікатами, і тому можуть задовольнити найжорсткішим вимогам СНіП.

8. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання

УФ стійкість сендвіч-панелей МЕГА-СЕРІЯ також збільшує надійність нашого продукту і збільшує термін його служби.

9. Естетичний вигляд

Ми пропонуємо нашим клієнтом можливість фарбування панелей з обох боків з використанням широкої колірної гамми покриттів. Це дозволяє втілити в життя практично будь-який архітектурний задум і зробити фасад будівлі стильним і сучасним.

10. Висока швидкість будівництва

Легкість збірки і невелика вага сендвіч-панелей МЕГА-СЕРІЯ дозволяють створити конструкцію без особливих зусиль і в максимально короткі терміни. Подібні терміни збірки практично неможливі при використанні інших матеріалів для будівництва.

11. Висока міцність замкового з'єднання

Унікальність сендвіч-панелей МЕГА-СЕРІЯ полягає також в особливому пристрої замку. Окрім стандартного замкового з'єднання по металу, в процесі виробництва ми спеціально фрезеруємо утеплювач. В результаті цього ми отримуємо з'єднання "Шип-паз" по утеплювачу, чим забезпечуємо поліпшення експлуатаційних властивостей конструкції, що захищає, в цілому завдяки повному захисту стику від утворення містків холоду і проникнення вологи.

12. Економія засобів

Економія на товщині стен/кровлі, висока швидкість монтажу, використання полегшеного фундаменту, низька вартість будівельних матеріалів і їх транспортування роблять зведення будівель і споруд з сендвіч-панелей не лише швидким, але і економічно вигідним.

13. Сертифікація

Всі наші продукти мають необхідні сертифікати, підтверджуючі їх високу якість і властивості. Сертифікати надаються на вимогу клієнта.

 

Яндекс.Метрика